Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz #75376384 #18000 üzenetére

    nem tagadom van jo par hulyeseg a jatekban, de ez a bullet sponge dolog nem az. ez egy rpg(szeru valami) es nem egy cod, ahol mindenkinek ket lovesbol kene halnia.
    és az normális hogy healerként ha egy, azaz egy sárga NPC beflankel, akkor azzal konkrétan nem tudok mit kezdeni? max sírhatok a DPS-nek ha figyeli egyáltalán a voice-t, vagy várhatom amíg lewipeolja az az egy nyamvadt rusher az egész csapatot hátulról, aztán beírom csetbe hogy én szóltam.... nyilván nem azt várom hogy full sárgába daráljak mint az állat, de hogy egyetlen NPC-t nem tudok leburstölni egy teli tárral (sőt ami azt illeti egy sárgát két tárral se), elég ciki. és nem a gear, mert amellett hogy full sárgába vagyok, a fegyó godrollos.

    talan ha nem mindenki 6 piros, glass cannon buildben rohangalna nem lenne ekkora gond.
    de ha csak azzal lehet elég gyorsan kinyírni a mobot, mielőtt az kinyírna téged, akkor mi mást várunk? hibrid buildeknek ugye kb lőttek, healelni a legtöbben utálnak, elvégre is azért csak egy shooter ez, tankot szökőévente látni, persze hogy mindenki dmg-re megy rá.

    az pedig akarhogy szinezed nem helyes, hogy jatek hibat hasznalnak ki, mert a sajat ertekrendjuk szerint valami nem okes a jatekkal, ami amugy kikuszobolheto a fentebb leirt modszerrel.
    ha nincs kitesztelve és bugos a szoftver, akkor miről beszélünk? amit kiadnak, az onnantól egy released cucc, ha benne maradt valami amit nem olyannak szántak, hát sajnálom, legközelebb teszteljék ki normálisan. ¯\_(ツ)_/¯
    még ha hivatalosan nem is bug, én ezt a target practicet is addig fogom abuzálni amíg így marad.

    pzstm: jUSt opTImIzE YOuR bUilD

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák