Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz dchard #42324 üzenetére

    Szia, nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál. Volt egy sejtésem, hogy valami ilyesmi dolog áll a háttérben, de azt nem tudtam, hogy automata teszi rá a lockot és nem ember. Ez így még rosszabb. Semmi hibát nem tapasztaltunk az elmúlt hónapok során, semmi szakadás nem volt, ezért sem értem mi történhetett. Lehet az eső, szél miatt volt valami a központban, csak ilyenkor az lenne a normális, ha egy idő magától visszaállna az érték.
    Fejlődés ? Hát igen, azt én is régóta várom az élet minden területén, de sajnos a visszafejlődés gyakoribb. :\

    Intruder2k5: Ezen a környéken ??? :U Ó, itt senki semmiért nem szólna soha, ha rajtuk múlna még internet sem lenne. Pedig ismert üdülőhely. Tavaly volt már egy ilyen eset, de akkor a vonallal is gond volt. A helyi Telekomos vezető közölte, hogy apunak saját költségén kell kicseréltetni az utca végén a kis dobozt (mintha ahhoz bármi közünk is lenne), ami már kint lógott az oszlopon, plusz még a vezetékeket, ami a házba jön be. Mindez megtörtént és végül a vonal is jó lett kb 30 telefonos beszélgetés, hibabejelentés stb stb után.
    Gondolhatjátok, amikor már itt kérek segítséget, akkor mennyi "értelmes" ügyintézős beszélgetésen lehetek túl. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák