Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyjából egy hete nem írtam naplót mert egyszerűen nem tudtam magamat rávenni. A Mónikám és én kicsit depisek voltunk ettől a helyzettől ami jól rá is ment a gyomromra. Idő közben nagyot változtak a dolgok körülöttem. Tegnap már egy több napos tetőjavításnak álltam neki és ma megindítok egy új tetőt. Egyelőre csak szintezgetek és semmi több. Holnap szokásos vasárnapi menetrend és hétfőn megyek vissza a tetőjavításra. Kedd-szerda besegítek zsindelyezni a kidőlt kollégának és csüt-pént megyek befejezni a tetőjavítást. Szombaton újra ide jövök az új tetőhöz és hétfőtől nagyjából 2 hétig a kidőlt kollégám brigádját fogom vezetni egy tetőtoldás építésénél. Közben a következő hétfőn hívnak hogy üljünk le egy újabb fővállakozóval tárgyalni munka ügyben. Még abból is bármi lehet. Saját munkáimra is ez alatt a 3 hét alatt biztosan befutnak a faanyagok. Egyszerre fog minden indulni. Majd várnak!
    Amíg itthon voltunk addig a családdal voltunk állatkertben, a Tési szélmalomnál és Martonon az Agroverzumban. Mindegyiket nagyon élveztük.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák