Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Cs1csó #18242 üzenetére

    Az adataimnál lévő géphez kell. Kb 450W a max fogyasztása, de ha végre tudnék új VGA-t venni, lehet belőle 600..650W is, emiatt szerintem az 1000VA nagyon határon van.
    Azt az FSP-t 10 éve vettem, nem gondoltam, hogy eddig fogja bírni. :C És mivel ez az olcsó FSP eddig bírta, szeretnék egy minőségibbet venni, hátha nem ég el benne semmilyen alkatrész 10 év után, és bírja tovább is. De ha a többi sem bírja tovább, vehetek 30K -ért is megint.

    Van még egy fontos dolog. Közel vagyunk a 20KV/400V -os transzformátorhoz, ami ráadásul rendesen túl van méretezve. Emiatt a hálózati feszültség sokszor 235..245 V között van. Az FSP tudott olyat, hogy 235V fölött átkapcsolta a transzformátor kimenetét, és normál (nem akkus) módban 205V -al etette a gépet és a monitort, amivel kímélte őket rendesen. Jó lenne, ha az új is tudna ilyet.
    Meg az sem ártana, ha normális manager program lenne hozzá, nem olyan fos, mint az FPS -hez, hogy majdnem nagyobb erőforrásigénye van, mint egy komolyabb játéknak.

    Nem ismerem a CyberPowert. Minőségben hol van az APC -hez képest?

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák