Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz ceripapa #10908 üzenetére

    Ami fontos lehet, hogy a tápot elbírja tehát egy 500W-os elég. Olvasgattam már én is erről az aktív-passzív dologról elvileg az "újabb" jobb márkájú UPS-eknek már nem kellen hogy gondot okozzon egy mai modernebb táppal szerelt gép kiszolgálása. Ami hasznos egy pc-nél ha usb-n keresztül szoftveresen is le tudja állítani a gépet pl. 20 percig tudná tartani de mondjuk 1 órán keresztül nincs áram akkor ha nincs szoftveres vezérlés akkor 20 perc után ugyanúgy szabálytalanul fog leállni a gép. Arra is érdemes figyelni hogy a csatlakozók olyanok legyenek hogy tudd a gépet és vagy a monitort is rádugni - jobb ha sücho csatlakozó van rajta - normál dugaszos megoldás.

    Nekem kb. olyanom van mint amit linkeltél csak nagyobb 660W -ot tud. Van mögötte egy modern pc fsp raider táppal 550w-os, meg egy monitor és egy 2.1-es rendszer van rákötve. a szoftverével nem vagyok teljesen megelégedve néha a tálcaikonja baszaxik azt mutatja hogy gond van pedig nincs csak nem frissül az ikon, de működik mindent tud kár hogy elég régen frissítették utoljára egy hivatalos windows 10 támogatás jó lenne már hozzá és hogy telepítéséhez ne kelljen a net framework 3.0-at vagy vagy ottankörüli verzióját telepíteni, de hát ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák