Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balu77

    őstag

    válasz frpeter #10802 üzenetére

    Úgy látszik akkor csak a Dél-Dunántúlon van sok rossz. :)
    Az ügyfeleimnél kb. 200-250 apc van kint, mind ez a BE széria és más környékbeli szakmabeliekkel egyetemben megerősítették, hogy sok a rossz. Lehet azért nem került hozzátok több a szervízbe, mert a legtöbben ezt errefelé nem is nagyon forgalmazzák már szívesen, illetve hogy sok épp a gar idő után röviddel dobta be a kulcsot.
    Nálam az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor múlt héten a zsír újat kiraktam ügyfélhez és az kapásból búgó hanggal be is mutatkozott. Nyilván "minőségi" trafó volt benne, "tökéletesen" tekercselve. :DDD
    Az eddigi tapasztalat, hogy a 10 éve kirakottakból kb. 1-2%, míg az 5 éven belüliekből jó 15-20% dobta be a kulcsot pár éven belül. Azt is észrevettük, hogy ha régen döglöttek be, akkor nagyon, míg a mostaniak olyan idióta hibákkal jöttek elő, mint a kikapcsolt állapotban időnkénti halk pittyegés párosulva fals jelzésekkel, vagy ha már fals jelzés, akkor pl. új jó akku ellenére battery replacement jelzés (pedig a szoftveres frissítés is megvolt) és még sorolhatnám. A pittyegős hibát két kondi cserével megoldottuk a régebbieknél (5-6 évesek) és még 1-2 évig eldöcögtek, aztán teljesen megbolondultak, viszont a 3-4 éven belüliek lelki világa, mint az áprilisi időjárás. De a poén, hogy a 10 éve kitettek 90%-a még mindig hibátlan! Megjegyzem a belsejük is eltér! Más a panel.

    Azért gondoltam amúgy a BX szériára, mert azt dicsérték. Annyira komoly nem kell, hogy pl. line interaktív legyen, csak stabil és megbízható és kis meghibásodás arányú. Lusta vagyok állandóan rohangálni az ügyfelekhez ilyennel, van épp elég más bajuk a tudatlanságuk miatt. :D

    Köszi! ;)

    izé

Új hozzászólás Aktív témák