Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    Tudom, tudom uj vagyok meg nagyon ebben az ora temäban, mindig is tetszettek de soha nem mentem bele melyen a dologba.Mostanäban kezdtem el olvasgatni a topikot, meg csak a 700. hsz-näl tartok es amiket eddig leszürtem az az, hogy ha mär sväjci az egy jo pont, ha mär Certina az is jo pont mivel ök "maguk" csinälnak mindent az orän (ha jol szürtem le).Ismet jo dolog, ha nem valami "harcedzett" üveg van rajta hanem zafir (tudom nem eredeti zafir), illetve minel több kö van benne annäl toväbb el a dolog, mert azok nem kopnak annyira mint mondjuk az acel.Mechanikus orak joval többe kerülnek, mint a kvarcok de többe kerül a javittatäsuk is, megis az aki igazän szereti az oräkat (hobbi, szerelem) az nem fog kvarcot venni, inkäbb többet kiad egy mechanikusert.Na most ezek utän a dolgok utän nekem most az jött le, hogy akkor en tenyleg csak a nevet meg a zafir üveget kapom pluszba ha ilyen orät veszek, meg persze a kinezetet, mert azert meg kell mondjam sok Certina tetszik.De nem kapok ennyi penzert egy mechanikus orät, 17-24 kövel amit valoszinüleg örök eletemben hasznälni tudok majd, ha megfelelöen szervizeltetem.Vagyis most az van, hogy kezdek belemerülni a temäba es inkäbb gyüjtenem kene egy komolyabb dologra mert ez mär nem eleg? ;]
    Remelem nem, mert türelmetlen vagyok es azert kicsi idöbe beletelik mig vehetek magamnak egy Omega-t vagy egy Tag Heuer-t mondjuk. :)

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák