Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • driv4r

    aktív tag

    válasz djeperto #272819 üzenetére

    Békepártiak vagyunk, csak semmi szócsata:) Off-ba is teszem gyorsan, mert elég partikuláris a téma.

    Személy szerint én nem vagyok San Martin-vallású, csesztetem is őket állandóan, ma például kétszer is beléjük rúgtam az elvetélt premizálódási próbálkozásaik miatt.

    Továbbra is a békesség és a konstruktív párbeszéd jegyében azért ránéztem az általad javasolt órákra, fogalmazzunk úgy, találtam COSC szerkezet felhasználására utaló lehetséges jeleket.

    Seiko Prospex S23635J1

    Kiváló japán kvarc szerkezet (7C36), nyilvánvalóan örömmel adták meg neki a svájciak a COSC minősítést.

    Oris Aquis Titanium Date

    Cal 733, leánykori nevén SW200. Belőhető pontosra, de hivatalosan nem COSC.

    Zodiac Super Sea Wolf Pro-Diver Titanium

    Na ez trükkös lesz. Cal STP3-13, a méltán híres Fossil tulajdonában álló STP-től. Nem egy direkt ETA-klón, hanem jó eséllyel egy ETA-klón Sea-Gull klón... Viszont, ha utána biggyesztetted volna a Limited Edition szűkítést, az abba a modellbe tett werket valóban elküldték minősítésre, az COSC volt. De ezt az aprócska kiegészítést nekem kellett az én angyali jóindulatommal megtennem, a világbéke érdekében:)

    Epos 3504 Titanium

    SW200, mi más. De itt is Neked kedvezek, ha azt írtad volna, hogy Epos 3504 Titanium COSC LE, akkor jogos lett volna, valóban volt egy ilyen 300 darabos limitáció. De sajnos nem ezt írtad:)

    Szóval négyből jóindulattal kettő, az azért nem is olyan rossz. Peace, love, happiness:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák