Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TakiUZ

    tag

    Köszönöm mindenkinek a választ!
    A válaszok sokszínűsége jól reprezentálja a fejemben zajló folyamatokat :D Időm még úgy is van, szerintem addig úgy is kiegészül még pár modellel a lista (mondjuk egy Ingenieur? :) )

    csabulaxi [130986]: elvileg megjelöltem mindegyiknél a pontos modellt, na jó a PO-nál nem írtam, hogy a fémszíjas, narancsmentes verzióra gondoltam. PAM024 csak gumival kapható eredetileg, de az a modell amit nem hordanék soha fémmel. Másik kettőnél meg természetesen alap a fém. Árban a használt PAM és az új PO és új OP közel hasonló árban vannak 1,2-1,3 millió.
    "A tokforma tetszik, de ez tényleg maszkulin megjelenéshez javasolt, te nem leszel tőle tökösebb." ezt most nem teljesen tudom hova rakni :)

    Wizard [130984] ha az eszemre hallgatok én sem fogalmazhattam volna meg szebben.

    phranxinatra [130978]: igen, a SUB lenne a tökély, de az majd egy következő lépcső legyen :)

    Egyébként OP-ról az összes teszt azt írja, hogy a tökéletes mindennapi óra. Jó egy szürke kapucnis pulóverhez és egy öltönyhöz is. Bár szerintem is inkább elegánsabb vonal.

    Na még egyszer köszi mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák