Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taylorzs

    csendes tag

    válasz AL #47107 üzenetére

    Nekem Sony KD55X9005 tv-nk van, tegnap ment fel rá a 8.0-as. Leállította a frissítést a Sony egy időre az év elején, mert egy csomó panasz volt hang kimaradásra külső hangrendszerre kötött TV-k esetén. Mostanában indította újra.https://www.sony.co.uk/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/articles/00206881
    Reménykedve, hogy sikerült nekik orvosolni. Hát nem...

    Denon AVR-re van kötve a tv HDMI (ARC) on keresztül, szenvedek ezzel a hangkimaradással. Egy ideje azt figyeltem meg ha kábelen van a routerre kötve csak egy ideig megy normálisan a hang utána kihagy. Android 7.0- val legalább WIFI-n ment normálisan. De 8.0-n már ez is szar, állandóan szakadozik egy idő után a WIFI kapdcsolat. Filmet se lehet normálisan nézni, mert szétesik a VLC és nem fojtatódik a videó. SMB és a windows media streaming service-n keresztüli lejátszásnál ugyanez a helyzet. Ha WIFI helyett kábel összekötéssel próbálom lejátszani egyáltalán nincs hang beépített Video alkalmazáson és VLC-n sem. Ja most a beépített alkalmazással meg sem nyit semmit, ami eddig ment...

    Van esetleg még valakinek olyan észrevétele ha kábelen van kötve a LAN-ra akkor nem megy rendesen a hang.
    Esetleg van valakinek megoldása a problémára?

    Vicc ez az egész sony android szerencsétlenkedés. Elég dühítő, hogy egy újkori árban 400+ ezer Ft-s tv egy rakat fos. Egyszer már majdnem kivágtam az egész tv-t az ablakon...
    Bár ha nincs házimozira kötve, akkor végülis elfogadható, mert a kép tényleg szép rajta és nem jelentkeznek a hang problémák.
    Viszont ezek után én többet a büdös életbe nem vennék android TV-t az biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák