Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marczi80

    tag

    Sziasztok. Ma reggel sikerült végigállnom egy dugót. A vizem nem forrott fel, mint egy éve, de pár dolog nem tetszett nekem. Kezdjük azzal, hogy a vízhőfokmutatóm normál üzemhőmérsékletnél (itt arra gondolok, hogy meleg motorral 2 falu közt 80-90es tempónál) 3/4-en van. Ha lekapcsolom a világítást (nálunk felvidéken ugye feszt világítani kell) akkor valamennyit visszaesik, de 3-4 közelében jár. Menek közben a mutató mászkál fel-alá - egy kis tartományon belül, ha lekapcsolom a világítást, kb ugyanarra a helyre ugrik vissza.

    Szóval ma a dugóban állva próbáltam figyelni, beindul-e a ventilátor. A mutató a piros tartomány alján volt. Nem hallottam. Beértem melóba, leállítottam a motort, és a fordulatmérő nem ugrott fel (mágus videója szerint). Ez azt jelenti, hogy a hűtővíz nem volt olyan hőfokon, ahol a ventilátornak be kellett volna indulnia?

    Mitől lehet,hogy a mutatóm mászkál fel-alá. Az órát már cseréltem, és nem sok változás történt. Rossz lehet az érzékelő a termosztatházban?

    In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

Új hozzászólás Aktív témák