Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz ' Tzs , #27221 üzenetére

    A nádasban Budulájt találod meg, és a PDA-ját kell leadni Igézőnek.
    Honung PDA-ja a helikopteres fennsík és a Szennyvíztisztító között van egy gázálarccal együtt a földön egy fa mellett
    .
    Csak egy szerszámkészlet van.

    Szkadovszk lakóival elfogadtatáshoz meg kell csinálni egy feladatot Fürgének (mindegy melyiket, hajnal kettő körül lehet vele tárgyalni róla), össze kell szedni Szakállnak az átjátszókat, fel kell tölteni Fáraónak a hátizsákokat, és le kell vadászni Gontának a sznorkokat, Kardánnak a katonai szállítmányt és Goblinnak a rádióadó bemérést kell megcsinálni, de ez a kettő át is fedi egymást, mert a bemérés visz a Megvilágosultakhoz, akiktől fel tudod venni azt a feladatot, amiben megtalálod a szükséges kulcsokat a Kardánt érdeklő konténerhez. Lehet, hogy valamelyik elhagyható, de nekem ezek után dobta be a kitüntetést és ezek után lehetett tárgyalni Fáraóval a továbbiakról, a támadók utáni nyomozáshoz.
    A laborok doksijairól szóló infót a szabadságosok főnökétől kapod meg, ha mindkét feladatát megcsináltad. A kódolt hátizsákot 1724-gyel lehet nyitni (az Olvass-el.txt-ben elírtam, azóta javítottam.)
    Elvileg van még valahol egy tároló labor doksikkal, de nem találtam meg, viszont a leírások tényleg léteznek. Sztrelokról nem találtam infót és a szövegekben sem volt ilyen.

    Az iratokat és PDA-kat nyugodtan eladhatod, van amit Goblin, másokat meg Cseh vesz át. De ne csak úgy eladd nekik, hanem az "Ez érdekelhet" menüjükön át. Ez mindig megjelenik, ha van nálad olyan, amit megvesznek.

    A három vérszívócsápot érdemes elraktározni, bár nekem sikerült ezen kívül is lőni hármat, de soká tartott.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák