Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ViZion #17402 üzenetére

    A, nekem egy Famas 2, AK 113 Mongol, es AKSM kellene :)

    Hat, jol jonne az a 2 huscafat, most jut eszembe mar 1 van. Mar vagy 5 napja ezzel szarakodok, nincs semmi fejlemeny. Mondjuk egyet setalok, lelovok par zombit, osszeszedem a cuccaik, eladom, egyet alszom, kitores, megyek kepzodmenyt kajtani, de nem mindig van, es ezt ismetlem...
    Jut eszembe, Lokinak kell 2 db Indian kepzodmeny. 1et talaltam a Sebehely anomaliaban a szennyviztisztio elott, ti meg hol talaltatok ? Tobbe nem akar oda Indiant kepezni a jatek, a tokom azzal is televan...
    Mifele uj fegyverek, es granatok ? Poccents be par kepet a cuccokrol, ok ?
    Svarog : nekem marha nagy szerencsem volt a Geonezisben, mert valami rejtekhelyen talaltam 1 Svarogot.
    Amugy a monolitos ficko nem jelentkezik, a helikopteres hadnagy meg nem mond semmit, nem tudom hivni Pripjatyba. Ha ez igy megy tovabb, akkor megyek Vanoval meg a masik faszival oszt kesz.

    Carasc0 : en jatszom vele, nem tul nehez, mondjuk az elejen szar penz nelkul...ha valami olyan kuldit kapsz hogy nem tuti mit kell csinalj, irj ide, hogy segiteni tudjunk...nekem is gondom van vele jelenleg - valoszinu hogy abbol adodik, hogy elcsesztem Szultan emberenek kuldeteset...
    Nem sokat fagy, eleg stabil amugy, de van ahol beszaggat, erdekes, pont ott ahol az alapjatekban is mindig szaggatott, nem ertem miert van ez...Akkor fagy ki, amikor egyik helyrol atmesz a masikra. Akkor kilep, de az automata mentest, ami mar a kivant helyszinen van, vissza tudod tolteni es mukodik.
    Na, es ha felteszed, egy kis jotanacs kezdeskeppen : amint lesz kb 20-25 ezred, rendeld meg a Szkvadovszkos +kereskedotol a BISON nevu fegyvert. Loszer lesz hozza dogivel es ha meg lesz kis + penzed, akkor egy szikrat fejleszteni is tudsz rajta. Egyelore ne kiserletezgess mas fegyverrel, ez es az alap amivel kezdesz megteszi. Na meg 1 soretes, es esetleg 1 pisztoly, a HPSS1 vagy mi a csodat ajanlom.Ha a szerszamkeszleteket keresed, azokat is elarulom hol talalod meg.Szerencsere rendesek a keszitok, mindket szerelonek megtalalsz minden tipust a sajat palyajan.

    Stalker78 : picitt irj bovebben rola, a jatekmenetrol, a fegyverekrol, kuldetesekrol, es betehetsz par kepet is :) Koszonjuk.

Új hozzászólás Aktív témák