Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Riddick77 #160 üzenetére

    Szóval mint xbox tulaj, egyáltalán nem zavar h a box megjelelenése után pár évvel már jön is a következő generáció? mert ez az, bárhogy 8is címkézzük, next gen visszafele kompatibilitással.

    Egy konzol egyik fő előnye az osztatlan nagy user base, ami miatt megéri optimalizálni. Ez ki fog esni. Meg képzelheted mennyire fognak xonera optimalizálni, ha lesz újabb is, s mondjuk a box tulajok fele upgrade-el. annyira sem mint most...

    (#162) Menthirist ez annyira master race duma, mintha aki konzolt vesz nem lehet pcje s fordítva. Képzeld nekem s nagyon sok konzol tulajnak van gamer pcje... Csak én esetleg egyik évben nem vettem meg a 980at 200ezerért csak a 970et 100ért s máris lett konzolom.

    Az meg h a pcs játékok olcsóbbak lennénk, haha. Konzolra meg tudsz venni lemezesen egy játékot megjelenés után 1-2 hónappal 10kért, csakhogy pcs játékkal ellentétben miután meguntad el is tudod adni 1-2 hónap múlva ungyanannyiért, de még 1 év múlva is kapsz érte 5-6ezret. Ez miért lenne drágább? szerintem olcsóbb...
    Vagy veszel mindent digitálisan amit nem tudsz eladni, 60 dolláros játék megjelenés után 2-3 hónapban 30-40 dollárért rendre van, accmegosztással az már csak 15-20 dollár, azt se nevezném drágának.

    Pcn az alap játék ára olcsóbb, de nem tudsz digitális tartalmat felezni, lemezes játékot gyk max 1-2 ezer bukóval eladni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák