Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokesz007

    aktív tag

    Nos gyerekek, nekem vagy egy ilyen kis ketyerém igaz 27" 2,8 procival, 2tb winyóval 4gb memóval...mindezt újonnan vettem 365e pénzért...

    szóval Mo. bekaphatja...meg az összes tetves kereskedő, jó vastagon levágja csóri magyarokat...pfff undorító :W

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz evone #258 üzenetére

    USA-ból hozta egy barátom...mert jófej volt ;]
    De ismerek olyat akit TCHLY-ről redeltel ps3-at 35-40e között és iphone-t 53e-ért...
    Szóval bármennyit képes vagyok kifizetni szállítási díjra, akárhonnan is veszem min. 30-40%-ot spórolok bár néha féláron is sikerült...Pl cipőnél...

    Elegem van ebből az országból és a kereskedői felfogásból....nagy tévedés, h itthon csak vastagon megkent árakkal lehet életben maradni, nevetséges....inkább a telhetetlenség jellemzi ezt az országto, itt mindenki drága autóval akar járni, és milliókat keresni, lehetőleg minél kevesebb munkával és minél hamarabb...hát ezért van az, h ha nem vagy kiszámolva hónapról hónapra és kicsit félre tudsz tenni, egy nagybevásrlással ausztriában vagy a cseheknél több száz ezret meg lehet spórolni évente...

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz zedii #330 üzenetére

    Poénos srác vagy te...
    Én mac-et arra vattem, h netezzek, torrentezzek,képeket rendezzek, pár filmet megnézzek és zenét halgassak eseténként a szobámban....DE ENNYI

    Munkára van egy mobil workstation-öm és egy asztali mindkettő hp és mindkettő win7-tel..

    Rossz duma, h 4-5 évig kiszolgál egy mac, miért a sima x86 nem?
    Az a HP lapos amin ma is dolgozom CATIA-Pro/E, ACAD márciusban lesz 5 éves, egy karc sincs rajta, tisztitva és karban van tartva, fejleszteni ezt nem lehet, mégis hibátlan...Még öt évesen is többet tud mint egy átlag iMac, pedíg nekem van már a legújabbról....Az asztali is megvan egy éve, akkor olyat raktam össze, h jóidejig kitartson, 3+2 év gari 40e plusszért, h kijönnek és kanyiba nem kerül...ha jól tudom a mac még ilyet nem nyújt....ha tévedek akkor sorry én sem tughatok mindent...

    Tehát én is tudok úgy érvelni, h a mac szarra nem jó az én életemben, max drága hobbi kurvának...

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

Új hozzászólás Aktív témák