Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zedii

    aktív tag

    válasz dokesz007 #336 üzenetére

    :D remek. ugyan nem teljesen értem ,hogy miért vagyok poénos, hiszen végülis részben egyetértünk, hogy "Rossz duma, h 4-5 évig kiszolgál egy mac" ugyanakkor a magam esetét írtam le, ami pl pont ütötte az elöttem hozzá szóló nagy állítását, gondoltam ,hogy arra reflektálok.
    én csak azt nem értettem, hogy mindenki jön itt az efféle szöveggel, h így jobb meg úgy jobb, ugyanakkor meg hiába váltottam volna már évekkel ezelőtt, mert például a videózásaimhoz sokkal alkalmasabb rendszer lett volna, mint a win de mégis puff és NEKEM használhatatlan, meg pl anyáméknak, mert bár ők hót átlag felhasználók, és lövésük sincs ,h mi az a táp vagy processzor, de irodában dolgoznak ahol officet használnak meg olyan szoftvert, ami pl csak winre van mert ugye a remek szoftvergyártók nem kínálnak alternatívát a különböző oprendszerekre, linux, mac, így hiába örülnék, ha mac lenne nekik otthon és 10-ed annyit kéne nekem foglalkozni a behalt/belassult/nemmegy/nemtudomhovatöltődöttle/jajjeltűnt/stb oprendszerükkel, egyszerűen marad a win, mert a munkahely azt követeli meg. Az meg ,hogy két masinával bohóckodjak, és állandóan szinkronizáljam az adatokat valahogy nem vonz, mint ahogy az se ,h bootcampeljek nonstop. De ez az én privát véleményem.
    tob!as: az átlag tekintetében igazad van. de itt vissza köszön az árpolitika, hisz azok akik a tescoba vagy egyéb nagyon akcióba veszik a vackot, azok vélhetőleg sose fognak tudni 5szörös áron pénzt áldozni, persze igen vélhetőleg nekik méginkább megfelelőbb lenne a mac, vélhetőleg jóval kevesebbszer tennék tacsra az egészet.. akiknek meg nem számít a pénz, az meg amúgyse a vackot veszi meg, itt meg továbbra is tartom, hogy nem fog nonstop hardvereket cserélgetni és mégis fog működni neki. Az más kérdés, h az átlag felhasználó 80%ban többször vágja haza a win-t és igényel majd állandó segítséget a "szakitól", mint linux vagy mac esetében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák