Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz Djuree #20 üzenetére

    Én azt nem értem miért erőltetnek mindent egyszerre:
    úgy értem, kijelző felbontás, látószög, érzékelők, kontroller, stb.
    Nehogy emiatt hasaljon el idő előtt a dolog..

    Első körben meg kéne csinálni a tuti 4k-8k kijelzőt (talán már meg is van, Sony z5?)
    és azon 3D fotókat lehet nézni. Most Quad hd-n nézem és tök jó!
    Igaz, hogy nem mozog és nem is követi a fejet, de elsőre ez legyen tökéletes, aztán lehet továbblépni a mozgókép felé, majd a teljes 360 felé, de úgy hogy ne legyen holmi lag, és a min. 60-90Hz mindig meglegyen, akadás nélkül. Ezután jöhetnek a kontrollerek, és egyéb nyalánkságok.

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Djuree #25 üzenetére

    :W Tudom. Akkor ha idézőjelbe tettem volna, jobban tetszene?!

    Nem igaz, hogy ebbe is bele kell kötni, mintha nem értenéd, hogy értem. Az igazi VR élmény ezekkel köszönt csak ránk, és igen általánosságban írtam az elképzelhetetlent. Tudom, hogy ott a Rift meg Vive (csak hogy az aktuális nagyokat említsem..), de kit érdekelnek 200+ ezrekért. Engem biztos nem. De különben ugyanúgy rájuk vonatkoztatva is leírhattam volna ezt a jelzőt, mert azok is baromi jók lehetnek. De valamilyen szinten mindegyik pixeles még...

    Ettől független egészen más élmény, mint simán a HDTV-n tolni a Forza 6-ot... :P

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák