Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Márton #21 üzenetére

    Mivan? :D És szerinted vesz bárki pár képnézegetés miatt 4k-s 8k-s panelt, vagy VR szemcsit? :D

    Amúgy nem tudom mit tudnak itt egyesek, de olyanoktól, akik kipróbálták már mind a hármat, azt olvasom, hogy bizony ez a legkényelmesebb, legkönnyebb, és bizony használni is ezt a legjobb.

    A fov kicsit kisebb, mint a PC tesók esetén, a pixelesség az alacsonyabb felbontás ellenére nem nagyon jön át!

    Ennyi pénzért ez teljesen jó. Alig várom, hogy kijöjjön a GT rész vagy a pCARS 2 Pro-ra, aztán VR-ban csapathassa az ember... Leszarom, ha kicsit pixeles lesz, mert azzal szemben olyan élményt ad, ami eddig egészen elképzelhetetlen volt egy mezei játékos számára...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Djuree #25 üzenetére

    :W Tudom. Akkor ha idézőjelbe tettem volna, jobban tetszene?!

    Nem igaz, hogy ebbe is bele kell kötni, mintha nem értenéd, hogy értem. Az igazi VR élmény ezekkel köszönt csak ránk, és igen általánosságban írtam az elképzelhetetlent. Tudom, hogy ott a Rift meg Vive (csak hogy az aktuális nagyokat említsem..), de kit érdekelnek 200+ ezrekért. Engem biztos nem. De különben ugyanúgy rájuk vonatkoztatva is leírhattam volna ezt a jelzőt, mert azok is baromi jók lehetnek. De valamilyen szinten mindegyik pixeles még...

    Ettől független egészen más élmény, mint simán a HDTV-n tolni a Forza 6-ot... :P

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Márton #30 üzenetére

    Jogos persze. De pl engem a mozgáskövetéses, szobában mászkálgatás nem is nagyon érdekel. A Kinect sem fogott meg, egyszer nem használtam, pedig volt Xbox 360-am, kettő is.

    Engem a fotal VR érdekel elsősorban. :) kontroller kézbe, majd azzal mászkálok, a headset meg a hardver dolgozzon közben és hitesse el, hogy ott vagyok és ahol. :)

    Nekem autós cuccokhoz kellene elsősorban, de azért az sem lesz ám rossz, ha majd lesz 4K-s panel, adott esetben még könnyebb VR headsetekkel, mert akkor a saját hatalmas mozivásznadon, akár 2D-ben játszani vagy filmezni is hatalmas élmény lehet. :) (A lényeg, hogy a sört nem szabad lerakni film közben.)

    Úgy dicsérem ezt a vasat, hogy közben nincs is PS4-em. :D, és az elmúlt két évben inkább PC-n játszottam.
    Most agyalok egy PS4 Pro-n... :) Nem bánnám, ha a The Last Guardian kurva jó review-eket kapna, az meg tudna győzni, akkor már megérné a vas a többi pótlásra váró exkluzív miatt is... (Pl Uncvharted első három része megvolt PS3-ason), de a 4. ugye még nem, a The Last of Us anno kimaradt Xbox360-ra váltás miatt, meg mittudomén. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák