Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz Воланд #56 üzenetére

    Tekintettel arra, hogy a hozzászólásom így is tldr volt, nem akartam nagyon belemenni a dologba. Természetesen tudom, hogy hogy történ a fejlesztés (már a sajtó nyilvános részét, és a termék-élettörténetet persze). És igen, már a WP 7 is elképesztő hiányosságokkal küszködött, gyakorlatilag hardveresen limitálta a telefonok fejlesztését. Amúgy az MS nagyon sok hülyeséget az Apple-ről copy-zott, csak amit az Apple le tudott tolni az emberek torkán, azt az MS nem.
    Szóval igazából a részemről nincs tévedés. Max csak te gondolod úgy.
    Ami a személyeskedést illeti, én nem tettem, max magadra vetted valamelyik általános megállapításomat. Viszont ha már így alakult, kérlek engedd meg, hogy a pitiánerség látszatát is megkockáztatva, had viszonozzam csak a dolgot annyival, hogy pont a te véleményed a legirrelevánsabb ezen a fórumon, mert a WP-t te szoktad a legjobban védeni, minden hülyeségét megmagyaráztad, mindenkit szénné oltottál, aki nem borult le az oltár előtt, ennek ellenére az elmúlt 5 év fényesen bizonyította, hogy igazából egyetlen egyszer sem volt igazad, nem jöttek be a jóslataid, mi több pont a fordítottjai történtek, szóval a HSZ-ed számomra dicséret.
    Viszont itt fel is adnám a témát, nem szándékozom ennyire mélyre menni.
    "Hosszú és hasznos életet!"

    [ Szerkesztve ]

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák