Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaud

    aktív tag

    válasz Abu85 #82 üzenetére

    A zárt driver nem az ördögtől való, asztali gépemben nvidia GTX560 fut, zárt driverrel.
    De volt nekem AMD vga-m is, próbáltam vele linuxot használni, de a driver minőségen aluli. Eladtam.
    Nézz be egy linuxos fórumra, ahol próbálják venni HTPC-nek az AMD brasos-os lapjait, xbmc-s rendszernek, és a zárt driver szarakodásai miatt hiúsulnak meg ezek az otthoni projectek. Majd ha az AMD nem csak papíron képes működő driver létrehozására, miközben az intel driver simán hozza, amit a hardver tud, az nvidia meg ugyanazt mint windows-on, akkor rúghat labdába.

    margithid

    A linux felhasználók száma nem olyan kevés, mint hinnéd. Lassan ideje lenne ezt elfogadni, pláne, hogy a smartphone piac domináns OS-e az Android, ami linux kernelre épül, ergo egy linux mobil disztribució.
    Amúgy meg, ha az nvidiának érdemes megcsinálni, az AMD-nek miért nem? A cikkben szereplő új tabletekbe szánt Temash APU szerinted Android-dal nem lenne kelendő? Annyira, mint pl a Tegra4? Vagy ott vannak az Intel Atom-os smartphone-ok, androiddal. Meg kéne csinálni azt a drivert normálisan, vagy lehetséges felhasználók millióit veszítik el.

    [ Szerkesztve ]

    A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Abu85 #82 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák