Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz raziel01 #44240 üzenetére

    "Az emberek kis százaléka foglalkozik egy új konzolnál azzal, hogy viszi-e majd a régi játékokat."

    Ez nagyon súlyos tárgyi tévedés és ennek a kérdésnek a jelentőségét a Sony is alaposan alábecsüli.

    Ez igenis sokaknak szempont - nekem is, tekintve, hogy itt van a polcomon vagy 40 darab eredeti lemezes PS3 játék, amiket pontosan azért tartottam meg, mert évek múlva is játszani szeretnék velük. Ha elszáll az 5 éves FAT gépem (nincsenek illúzióim, egyszer el fog), akkor nem szeretnék újabb PS3-at vásárolni egy már meglévő PS4 mellé. Ezen felül szerintem maximálisan alapvető elvárás egy nextgen konzollal szemben, hogy valamilyen módon lehetőséget adjon a korábbi generáció(k) címeinek futtatására - ahogy tették azt a PS3 első variánsai is. A módszer mellékes, legyen az natív lemezes futtatás, vagy Gaikai, de azt rohadtul elvárom egy 200 eFt-os nextgen géptől, hogy ne kelljen megvennem újra semmilyen olyan címet, amelynek árával egyszer már kitömtem a Sony zsebét, egy korábbi generációs porfogó gépet meg pláne ne kelljen már megvennem, pláne rohadtul ne annyiért, amennyibe 5 éve is belekerült. Ha ezt nem fogadja el a cég, akkor felőlem sünt is sz*rhatnak, de egy fillért ne látnak tőlem többet és ezzel igen sokan vagyunk így.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák