Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz TCr #48208 üzenetére

    "A Video-Part szerviz jött ki hozzám szerdán, azt mondták tökmindegy, hogy hol vettem, Panasonic garijegy lebélyegezve kitöltve + számla meglegyen, semmi más nem számít."

    Ez így van, csakhogy nagyon sok helyen nem adnak Panasonic pán-európai garanciajegyet és még a számla sem biztos, hogy kerek. Tipikus kókány webshop-os, szürkeimportos történeteknél szokott előfordulni. Szóval annyira mégsem mindegy, hogy hol veszed.

    "Csak kitérőként írtam le ezt, mert sokszor szóba jön ez a "hivatalos viszonteladó" téma, gyk. riogatják itt a potenciális vevőket a webshopokkal."

    Nem ok nélkül, lásd az imént leírtakat. Nem egy fórumtárs szaladt már vékony jégre így.

    B.F.G.: "Nekem csak tescos garancia füzetem volt és van is :DDD és azt is elfogadták"

    Gyaníthatólag azért, mert a Tesco itthon hivatalosan szerződött viszonteladójuk és az ő garijegyük helyettesíti a pán-európait. Más kérdés, hogy így másik tagállamban nem tudnád javíttatni - de ez meg nyilván nem szempont, hacsak nem tervezel kivándorolni a TV-vel együtt.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák