Hirdetés

Aktív témák

  • < CyberBob >

    őstag

    válasz DM-Fan #48888 üzenetére

    Nálam a PC az alapja mindennek, napi 10-12 órát töltök vele megszakításokkal ezért fölösleges kapcsolgatni. Amikor meg csak "üresen" megy nem sokat fogyaszt hisz minden része visszaveszi a feszültséget és órajelet a perifériák pedig értelemszerűen nem mennek. A letöltés nem központi dolog, de ha már amúgy is megy a gép akkor miért ne. Több tv-hez több doboz kell ahhoz meg több hdd így marad a hálózat (számomra sokkal egyszerűbb). Én is pont azt írtam, hogy kényelmesebb egy média dobozzal használni a tv-t mint pc-vel küzdeni (bár nem lehetetlen és összehozható a helyes kadencia is), de a letöltés vagy böngészés csak számítógéppel az igazi (jobban paraméterezhető, gyorsabb). A tv fogyasztása meg pont engem nem érdekel bosszant is, hogy ezért képesek visszavenni a fényerőt pedig mindegyik plazmára inkább ráférne.
    A dvd lemezeken a fekete sávokkal még a p3-as időszakba találkoztam :) azóta nem foglalkoztam tömörítéssel nem gondoltam, hogy megváltoztatták hiszen a menü még mindig 4:3-as néha.

    Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

Aktív témák