Hirdetés

Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    Csak már látnám azt a sok-sok full HD tartalmat!!! Szerencsére még a HD ready tv-n is álleejtős a képminőség, ha tényleg megvan alá a megfelelő forrás. Dunán ha nagy ritkán van HD adás, lejön a kép a kijelzőről, annyira szép. Utoljára a Rigoletto volt ilyen. Eldöntöttem, előfizetek a UPC-nél a HD-re -havi 1500Ft- na de még a legjobb beltéri is amit adnak, csak 720p képes. A mindig Tv HD-ja 1440X1080i ha jól tudom.

    Természetesen nem vitatom el, hogy jobb a Full HD, félreértés ne essék, ha nincs anyagi oldalról korlát, természetesen csakis a lehető legjobbat kell megvenni. Viszont ha az a kérdés, hogy 42" Full HD vagy 50" HD Ready, akkor én biztosan ismét csak a nagyobbik mellett tenném le a voksot. De azt is megkockáztatom, hogy ha mondjuk 60e Ft-al olcsóbb a HD ready, akkor azon a pénzen egy LG 390-es BD játékost vennék pluszban.

    Az utolsót visszavonom :-) lehet inkább pár hónapot gyűjtögetnék és később venném meg azt a BD lejátszót, fene tudja.....

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Aktív témák