Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miklos0308

    tag

    Sziasztok! Unokaöcsém most kapott egy ps4-t és szeretném meglepni karácsonyra egy játékkal. Szereti a fantasy stílusú szörnyes játékokat, így hát a diablora esett a választásom. Most két helyen is láttam akcióban, nevezetesen a Mediában és az Extreme Digitalban. A kérdésem az lenne, ha esetleg még sem tetszik neki akkor visszavihetem-e hogy levásárolhassam valami másra? Ha jól tudom él az elállási jogom a terméktől de annyira nem vagyok ezekben otthon (talán csak netes rendelésnél?). A Media legalábbis hirdeti a 60 napos visszavásárlási garanciáját. A lemez és a tok is sértetlen maradna, arról én gondoskodom, viszont a fólia mindenképp lekerül róla, mivel ki fogja próbálni. Járt már így valaki? Ott mennyire nézik meg a lemezt, nem lesz baj ha a fólia már nincs rajta a kipróbálásból adódóan a tokon? Nem a pénzt kérném vissza az unfair és tudom hogy nem piacra megyek... De ha kicserélhetem vagy abban az értékben levásárolhatom másra az nagyon nagy segítség lenne. Köszi előre is a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák