Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Kroni1 #25838 üzenetére

    Ha Kodit használsz akkor minek kell hozzá a plex szerver? Van valami előnye így?
    A központi adatbázis miatt, mindenhol, minden körülmények között ugyanazt látom, onnan folytatom ahol abbahagytam illetve több felhasználót is beállíthatok, hogy ne zavarjuk egymást
    MrMC Android TV OS-re, iOS-re és tvOS-re érhető el, Infuse csak iOS és tvOS-re, az Infuse "világbajnok" lejátszó.
    Én kodi alá csak megadtam a lejelszavazott smb megosztást a serverPC-ről, látja a szükséges mappát és viszi szépen gyorsan a tévé, lejátszásnál szépen aktiválja a HDR-t is. - igen, tudom, évek óta Kodit használok, előtte csak egy eszközön, majd több lett, kellett a központi adatbázis így lett MySQL és később Emby/Plex.

    "Igen, van arra megoldás, hogy Kodival használd a Plex-et." a plugint ismerem, de nem igazán jött be hogy kodin belül még be kell lépni a plex-be is.. - erre van a PKC. De a Plex kiegészítő is beállítható, hogy automatikusan elinduljon.

    a Connectet is meglesem majd h mit takar. - Plex adatbázis kezelés Kodi alatt, semmi nem utal Plex-re, minden "Kodis".

    a szomszéd szobábol jövő hap Ac2 ről kapja - az a router gyenge Wifiben.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák