Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    nem titkos, szóval itt lesz:

    egy kapubellóból -lovarda bejárata végül is- jött ki elém, én jöttem a felsőbb rangú útról, és ő úgy tisztelte meg a jelenlétemet -amit bevallása szerint nem észlelt :)- hogy megállás nélkül kikanyarodott elém, nomármost amikor már Zsoltika elkezdte nyomi a középső pedált akkor összenézvén és balra kanyarintván elkerülve az ütközést már kezdtem fellélegezni, miközben nem láttam, hogy nini ott egy sééép termetes áramszolgáltatós fort réndzsőr (ami tudjuk mekkora :( ) és hát Zsolti az ő bal elején a bal elejével emésztette fel a még megmaradó mozgási energiáját..... na most mivel ez nem volt elég -és gonoszul mondva a vétke is kapjon- a Lupókám parittya szerűen megemelkedő hátulja azért oldalba tolta a vétkest aki így éppen nem úszta meg sérülések nélkül....

    a károk: a fordosnak az első futóműve, nekem a teljes frontom, a futóművem lehet, hogy a kasztni is, a lufik nyíltak (valami borzasztó szaguk van....) és hát sok sok elem belül elmozdult -műanyagok stb. hátsó lökös hátsó kerék amivel nekilökődtem a vétkesnek, szóval van baj, de majd meglássuk

    nekem és szegény fordosnak is elég nagy kára lett belőle (mint azt fentebb írtam), de ő amikor kikászálódtam az anyósülés ajtaján csak annyit mondott -rettentő korrektül- "nem tudtam jobban félrehúzni a kormányt, mivel akkor árokba megyek" én pedig mondtam neki, hogy természetes és megköszöntem, hogy ennyit is megtett és bocsánatot is kértem tőle a reflexxerű és így neki kárt okozó kormánymozdulatommal

    az egész rendőrségi dolog teljes nyugalomban zajlott, az audis elismerte, hogy ő jött ki stb. stb. az ő biztosítója "állja" majd a dolgokat, már majd amennyire állja :(

    és az a vicc -nem a saját védelmemben szólva- hogy mindez 50-60nál történt és hirtelen végigfutott a fejemen, hogy milyen brutális lehet 90nél egy ütközés....

    Morris: okés megnézegetem azokat is, de ha esetleg 110esre lesz keret, akkor gondolom az sem rossz választás

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák