Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Ja hátul van... amikor vettem azt mondták csinálták... látszik is hogy volt matatva. Szerelő azt mondta szerinte tényleg cserélték, illetve képeket küldött róla.
    De lehet csak a fenti feszítőket cserélték..passz

    Amíg nem rosszabbodik ez a néha csörög indításkor picit néha nem addig még hagyom szerintem.
    pedig már vagy 2-3 éve csinálja :D Metabond még javított is rajta kicsit, már második löket van benne.

    Az autó egyetlen "gáz" hibája hogy fél audi jel van a motortérbe... de amúgy takarítom mindig nem eladás miatt fénylik ahogy írják a debilek a YT-bon :D
    Van pár extra ami nem teljesen jó de nekem nem hiányzik.
    Az elektromos csomagtér ajtó felfelé csak segítve nyílik. Meg pár éve nem jön le a vonóhorog. Baszakszik az elektronikája.
    Amúgy kifogástalan, nem össze vissza tákolt, minden gyári ami benne/rajta van.
    ACC, légrugó, solartető, 4 ülésfütés, 2 első memóriás, állófűtés, AMI , bose stb

    Kár azért a chipért, ha már megvették rá... az a baj nem emlékszem a DPF kiírás előtt mennyire ment a kocsi mert kb 1 éve se volt meg mikor már szarakodott és ment ki belőle.
    Akkor azé 140Le után ... mai napig meglep néha mit megy az autó persze tudom manapság már egyáltalán nem nagy szám, de azért az átlag autósnak közel nincs ennyi se.

    Mágus majd nyáron rámehetnénk egy nagy átvizsgálásra, megnézni minden szirszart.
    Persze nem ingyen. Ha lesz tali vagy valami, és lenne kedved is.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák