Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz crey #2350 üzenetére

    Mondjuk más a kettő ez tény. nálunk a második háznál egyszer le volt szedve a kémény mert az alja folyton bekormolódott meg rossz helyen volt. Kiderült hogy kormos a tégla amivel felhúztuk csak nem figyeltünk rá. Utána felhúztuk, felmásztam bebádogoztam aztán már idén be is volt fűtve :) Igen az ilyesmivel vigyázni kell, mi ezért csinálunk/csináltunk mindent magunk. Akkor az biztosan jó.:) Most például mivel apu erdész így rokonnak is ő intézte a gerendákat meg a szarufát a házhoz, mint hogy vegyen valami ukrán vagy rossz minőségű alföldi darabot. ;) Ebben a témában azért ritkán hallok új dolgot. A szabályok meg szabályok, a kiskaput mindig meghagyják bennük valamiért. De igazán a legszomorúbb hogy ~10 éve egy 20 millióból épült házban 10 millió volt az anyag és 10 a "szakértelem". Mi az utóbbit a gázszerelőn kívül kihagytuk, meg persze a tervezés, lekötés az elektromos fővezetékről és a műszaki átvételezés. Mást mindent megoldottunk. Sajnos nem Magyar embernek van tervezve egy bádogos vagy egy ács órabére.

    Akkor nem tudom milyen építészt fogtatok ki, tudtommal annak kell elfogadnia.Vagy építész vagy építőmérnök amelyik aláírja az építési tervet. :) Ezt mindig összekeverem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák