Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz iwu #13472 üzenetére

    Arra mint rájöttem nemes egyszerűséggel meglehet válaszolni a kérdésemet két szóban: nem lehetséges! De így utólag leírom a fáradt agyúaknak is (direkt ez a megnevezés mert mint írtam senki se értelmezi rendesen a kérdést) Amit manuálisan csinálok diagnosztikát nem lehet automatán elvégezni, tehát pl nem tudom betenni az indítópultba hogy KATT DIAGNOSZTIKA GOMB.Indításnál nem csinál diagnosztikát és így csatlakozik a netre, gondolom 100 Mb az alapértelmezett. Mivel a kérdés arra irányult hogy ha átrakom Gb esre akkor erősödik az áram és növekszik a stabilitás, megszűnnek a problémák.(packet loss,ugráló ping, belassuló sebesség átvitel) Szerintem Gb es switchez Gb es beállítás is dukál így van rendeltetés szerűen használva. Egy szót se említettem az első kommentemben kábelről hogy mégis milyen lehet meg milyen színű érpár hogy van bekötve mert annak alapján akarom.Megint szájbarágósan: hol kell keresni azt a fájlt( én arra tippeltem fájlba van de erre magam rájöttem hogy nem)amiben vannak a beállítások. Gondolhatjátok ha ott van a hálókártya speciális beállításaiban a sebesség és duplex nem állítottam át? Tudom arra gondoltok hogy ha megfelelő kábel akkor alapból Gb esre áll be nem kell diagnosztikázni.Szóval egy szó mint száz lehetett volna két szóban válaszolni rá és nem sértődtem volna meg. Elnézést mindenkitől aki sértve érezte magát de nekem megtanították azt hogy amihez nem értek abban ne okoskodjak!

    PEACE ALL! ;]

Új hozzászólás Aktív témák