Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Dißnäëß #731 üzenetére

    Kis érdekesség: [link]

    - Vifa és Peerless, két régi nagy EU gyártó, megcsinálták összeolvadással 2000-ben a DST-t (Danish Sound Technology)
    - DST-t megvette 2005-ben a Tymphany és hozzácsapta még a Scan-Speak-et is
    - 2008-ban a Tymphany gyártó üzemet nyitott XinXu-ban, Kínában

    Én nem mondtam semmit. :N :U

    A Scan-Speak ma az Eastech Holding tagja, idézem: under local Danish management continuing its tradition of Danish development and manufacturing. Nézzük a weboldalát: [link] Egy pötit csípi a szemem pár kínai krixkrax, de biztos vagyok benne, tudják, mit csinálnak. :D

    Seas - 2014-ben "csatlakoztak" a Sonavox csoporthoz (milyen szépen fogalmazott: csatlakoztak). Szóval megvették kilóra, így kell értelmezni. A Sonavox meg kis túrás után kiderül, hogy jé, gyártat Kínában is.

    Na mindegy is. Van a világban annyi de annyi huncutság, amit meglépnek gyártók, emberek, kiskapuk .. hogy .. nekem tökmindegy, kínai vagy sem: jó legyen. Kész. :)

    Szerintem fontos a "kézműves" image ezeknek a gyártóknak és ide a rozsdás bökőt, hogy nem csak EU-ban gyártanak.

    Egyébként (már írtam) mindegy is :) Ha adott felhasználásra Vifa a tökéletes nekem, azt veszem. Ha Seas, azt, ha Scan-Speak, azt.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák