Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shade45

    senior tag

    válasz szpeti40 #20161 üzenetére

    Dockerben fut nálam is a kliens, de a compose fájlnak csak egy letöltés mappát tudok megadni (downloads).
    Hogyan tudom pluszba bele írni, ha mondjuk több hdd-re szeretnék letölteni?

    Downloads mappán belül a kategorizálás almappákba működik.

  • Panthera

    őstag

    válasz szpeti40 #20161 üzenetére

    Valamit sikerült elbarmolni, mert elakadt minden a kliensben. Az eredeti letöltési mappát is hiába állítom vissza a qbit webes felületen. Most legszívesebben újratelepíteném az egészet az elejéről.

    "Muszáj joggal rendelkeznie, mert máshogy nem fog tudni oda tölteni."
    A qbit usert azt elég a filmek megosztáshoz felvenni, vagy külön mappa jogokat is kellene adni neki valahol? Mivel ez rendszer user, a megosztásoknál nem látom a felhasználók között. Itt a "hozzáférési ellenőrzési lista" alatt látom csak. [kép]
    Csak nekem nem egyértelmű itt, ha bármit állítok (pl. ahogy a képen sárga a jogosultság szint), akkor alul a "csere" az ki legyen pipálva? Mikor nem kavarok be a többi jogosultságnak?

    A Szolgáltatások / SMB/CIFS beállításoknál ezeket be kellene pipálni? Nálam alapon van hagyva, nincsenek aktiválva.
    ACL-ek öröklése
    Jogosultságok öröklése

    "Ha jól értettem natívan telepítetted a qbit-et..."
    Igen, SSH alatt.

    "Egy lemez van a gépedben? Ha nem akkor biztos a rendszermeghajtóra akarsz letölteni?"
    Van egy 120GB SSD (sda) és 500GB HDD (sdb). Tőlem mehetne sda-ra is, csak akkor még külön pakolgatni kell utána a másik diszkre. Ezzel kapcsolatban nem világos, mintha azt olvastam volna, hogy a rendszer meghajtót az nem tudom másra használni. Akkor mégis?

    A docker akkor egyszerűbb lenne? A dockernél ezt látom, a menüben semmi nincs alatta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák