Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz gV #38320 üzenetére

    Na én meg pont a 4xxx szériával vagyok így. Eddig mindig epekedve vártam az új gen-t, (most is 3080Ti van a gépben és nem ez az első ampere...), de valahogy számomra annyira ellaposodott a játékfelhozatal (vagy csak öregszem :DDD ) hogy olyan jól elvagyok az olyan játékokkal amik mellett lényegében aludhat a 3080Ti, hogy egyetlen épkézláb okot sem tudok felsorolni ami a 4xxx széria felé terelne.
    (Persze ha ma bejelentenek valami új Doom-ot vagy Quake-t :DDD ...)
    Viccet félretéve ezek is tutira szépen elfutnának ezzel a kártyával, meg ugye ha valami új baszó vga jönne akkor a procit is cserélni kéne és akkor már az alaplapot is, memóriát is, tápot is, meg ha már ezek úgy is jönnének jönne más is :))
    Szóval valószínűleg most nem az én pénzemből fog Jensen új konyhát csináltatni :N

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák