Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    A titán más kategória, a Titán XP jóval drágább volt mint a 1080 Ti (700 vs 1200$ majdnem kétszer annyi és alig volt gyorsabb). Az Amperével nincs bajom, az 1,5-2 évvel jön majd a Turingok után, attól függ, hogy 2020 melyik szakaszában dobják majd piacra. A 1080 Ti 2017. március 10.-én jelent meg, a Turingok 2018. szeptember 20.-án tehát ~ másfél évvel később. Megvettem megjelenés után a 1080 Ti-t és másfél évig ez volt a csúcs a Titánokat leszámítva, de mint írtam azokat nem sorolnám ide az áruk miatt. Viszont nem Titán kártyáról szól pletyka, hogy ez a kártya annyiba fog kerülni mint most a 2080 Ti, ezen húztam fel magam... Ha ez is Titán kártya lesz, vagy olyan árba lesz (2000$ vagy fölötte), akkor oké, nem érdekel de kétlem hiszen 2500$-ért ott van az RTX Titán, minek pozicionálnának oda még egy kártyát? És hangsúlyozom nem a neve érdekel, nem azt mondom, hogy ha 2080 Ti SUPER-nek hívják az zavar, ha Titánnak akkor ok, az zavarna, ha ugyanannyiért vagy alig több pénzért adnák ki mint amibe most kerül a 2080 Ti. Ez egy presztízs termék, itt igenis had legyen már elvárás, hogy aki ennyit kifizet érte az minimum 1-1,5 évig elmondhassa, hogy a leggyorsabb videókártya van a gépébe. Szerintem ez nem pofátlan elvárás egy céggel szemben egy 1200$-os túlárazott termékénél...

Új hozzászólás Aktív témák