Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    Biztos paranoiásnak tartotok már, de megint csak furcsa dolgokat csinált az én IPC-1L töltőm !! :(

    Betettem kettő darab 850mAh-ás, Energizer NiMH akkut tölteni a Dischrage programra, az első és a harmadik töltő rekeszbe.
    Szépen együtt kezdtek el merülni, mindkettőnek azonosan csökkent a feszültsége, elég egyofrmának tűntek.
    Később néztem őket, a harmadik rekeszben levő már fel volt töltve, kb. 11xx mAh-a töltés kellett ehhez, ez rendben is lenne.
    A másikat vészont meglepődve néztem (1. rekesz), hogy csak pár milliamperóra van benne és összesen 7 percet töltötte !!! :Y

    Ezt az akkut újra indítottam, elkezdte meríteni, de a jelzett kicsi kapacitás ellenére nem hírtelen, csak lassan merült, majd feltöltés után megint csak ugyanilyen keveset jelzett rá és nem töltötte tovább.
    Áttettem a 3. rekeszbe és újra indítottam a programot, ott a másik cellához hasonlóan ezt is nagyjából rendesen feltöltötte.

    Még próbálgatom majd ezt az első cellát, de korábban is az első két cellánál volt probléma, azok működése állt le frissítés közben többszőr is.

    Mindenesetre nem tudom mire véljem ezt. :U

    Üdv.

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák