Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NextError

    tag

    Sziasztok!
    Látom itt is volt már téma, de engem is megkeresett tegnap a telenor, hogy nekem egy elavult, nem publikus csomagom van, de egy percig se féljek van egy bomba ajánlatuk 2500 ftal drágabban. Gondolhatjátok milyen lelki nyugalom töltött el egyszerre. :D Biztos hallotta a hangomba a bizonytalanságot, hogy nem győzött meg a 100GB internet > mint ∞ levezetése. Tehát jött az ütőkártyája, hogy ez egy utolsó körös megkeresés megszűnhet a szolgáltatásom, valamint mikor visszakérdeztem, hogy miért, közölte hogy ezért van a hűségidő hogy a szolgáltatót és az ügyfelet is védje. (Itt elkapott egy pillanatra mert már nem annyira emlékeztem, hogy 2 éve ez a Hello data start milyen csomag is volt, persze utána megnéztem a szerződést, meg az ÁFSZ-t is.)
    Mondtam neki, hogy akkor egyenlőre maradnék amíg meg nem szüntetik, utána meg keresek majd másik szolgáltatót, és itt jött a legfölényesebb már már lenéző mondata: "A vodafonnál 10 ezer". Mondtam neki oké, majd kissé sértődötten elköszönt és lerakta a telefont. :D...
    A kérdés az lenne: van valamilyük? Vagy csak próbált fölényeskedni a szolgáltatás megszüntetésével?

Új hozzászólás Aktív témák