Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz energomatt #30431 üzenetére

    Nézd, én nem engedhetem meg magamnak a folyamatos cseréket.
    Ezt a gépet és obit is addig használom, amíg tart. Remélem, hogy ez lesz vagy tíz év legalább! És ehhez is családi összefogás kellett, mert erre mifelénk (viharsarok) nagyon kevés a meló és így a pénz is. De itt is emberek élnek, akik szeretnének szép pillanatokat megörökíteni.

    És hogy min fogják majd húsz év múlva nézegetni a képeket?
    Nem érdekel, mert nem az a fontos, hogy min nézik, hanem az, hogy legyen mit nézniük.

    Az én gyermekkoromban (71-es vagyok) édesapám egy Smena 8-assal fotózta a családot.
    És a képek zöme mind a mai napig megnevettet, mert olyan aranyos, vagy könnyeket csal a szemembe, mert annyira megható. Pedig van közöttük mindenféle. Bemozdulós, alexes, stb... De számomra mind kedves emlék, és nem a minősége a fontos, hanem a mondanivalója, az eszmei értéke.

    Ezért, ha nem haragszol, én továbbra is lövöm a gagyi D3300-al és a gagyi Tamronnal JPG-ben, utómunka nélkül a képeket a kislányomról, a családról, mindannyiunk örömére.

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák