Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    válasz Throme #48916 üzenetére

    A 18-105 talán a legjobb öszvér :K . Nem olyan éles, nem is olyan hűde gyors, viszont lefedi egy átlagos városi sétálós fotózás minden szegmensét + nem dögnehéz és ormótlan nagy.

    Én gondolkodom egy 18-200-ra váltáson de nem hiszem, hogy meg fogom lépni. A 18-105 használt ára olyan béka segge alatti, hogy annyiért én oda nem adom a 18-200 meg elég drága. Állítólag 18-105/200/300 közül a 200 a legjobb, de nem hiszem, hogy megér annyi + lóvét.

    Ez a pixel buzizás meg tesztábra fotózás szerintem elég hülyeség. Ameddig nem keresek ezzel pénzt márpedig valszeg nem fogok, nem nagyon érdekel. Ellövök mindenre 5-6 képet bkt sorozattal ha kell/úgy tetszik (én M-et használok, nekem ez jött be és amióta van 2 tárcsám azóta nem is akkora veszkődés), egy-egy csak jó lesz belőle. Tudom, hogy ez így nem hangzik túl tudatosan, de működik és alacsony a baszódás faktor. Ha meg művészni támad kedvem előveszem az 50-est, vagy valamit trükközök a 18-105-el és kész. Kevesebb baszódás több öröm nekem így jó ez a hobbi :)

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Aktív témák