Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz aram01 #4053 üzenetére

    Lehet nem fogalmaztam elég jól...
    Az alapesetben teljesen igazad van, túlóra vagy fizetik vagy lecsúszod...

    Nekem azzal az esettel van bajom, amikor a túlóra belecsúszik a minimális pihenőidőbe. A törvény kimondja, hogy minimum 11 óra pihenő jár két nap között...
    Ettől csak az én javamra lehet eltérni, nincs legális mód arra, hogy nekem elég 5 óra alvás is...

    Az én kérdésem az lenne, hogy ha a következő nap munkakezdés előtt 11 órával még dolgozni kell akkor hogy történik az elszámolás...
    Most épp tárgyalás van a cégnél és kb arra akarnak rávenni, hogy kvázi a másnap reggeli munkaóráimat helyezem át ha kell előző nap estére/éjjelre.

    Példa:
    Ez kb úgy néz ki, hogy N.-dik napon dolgozom 8-16ig majd este visszajövök, mert olyan dolog van amit csak este lehet csinálni. Szóval bent vagyok még az N napon 21-1 majd ismét hazamegyek most már aludni.
    Másnap /N+1/ mivel 11 órát pihenni kell, akkor 12-re megyek dolgozni. Délután 16-kor ismét hazamegyek majd az elszámolásnál közlik, hogy a két nap 16 órát dolgoztam, nem jár túlórapénz, semmilyen pótlék 2*8 óra után sima fizetés...
    És mivel a törvény köt mindkettőnket, nem mehetek be reggel 8-ra és mondhatnám, hogy hő-hő 2 nap alatt 20 órát dolgoztam kérem a 4 túlórámat.

    Eddigi tapasztalat 2010-ből:
    Eddig a példában szereplő esetben az volt a történet, hogy a cég kifizette a 4 túlórát és nem kellett ledolgoznom, a reggeli 4 átpihent órákat sem, mert felsőbb utasításra történt a dolog. Most ez jogkövető volt, vagy a cég volt szuper-jófej, hogy 16 óra munkáért kaptam 16 órát + 4 éjszakai túlórát ????

    Flame:::
    Most próbáljunk csak a jogi oldalon maradni, nem érdekel a feketén dolgozó építőipari emberkének szóló örülj, hogy kapsz valamit beszólások.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák