Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz vargalex #93158 üzenetére

    A Pro-10 meg a Pro-50 quasy ugyanaz a fejhallgató, de a Pro-10-re egy rosszabb minőségű párnát raktak gyárilag, ami rontja a hangját. ITT láthatod a kettő közötti külömbséget. Ha bele kalkulálod, hogy veszel hozzá egy minőségibb párnát, akkor simán össze tudsz hozni és jobb minőségű hangzást, ami bőven a Pro-10 saját árán túl mutat. Ergo egy párna árából lenne OneOdio Pro-50-eset, ami hazai boltból rendelve postával már a 20ezret karistolja.
    Azért linkeltem korábban azokat a párnákat, amivel szebben szól a fejhallgató. Sima textil ront rajta. (Brainwavz-al is szarabbul szól, mint amiket linkeltem. Pedig ami volt rajta BW párna, az többe fájt, mint a fejes maga. Mindegy, az ment másra.)
    2 vezeték van hozzájuk, ebből a mikrofonos a rosszabb minőségű érzésre. Tartós tesztem róla nincs, mert felhasználtam azt a vezetéket egy másik fejhallgatóhoz, ami már nincs meg. A másik (a piros) kábel egy átlag szintet hoz, jobb kábelles sem érzem a különbséget. Viszont olyat veszel hozzájuk gyakorlatilag, amilyet akarsz, ha ezek nem tetszenek.

    Az A71-est nem hallottam, így hülyeséget nem akarok írni. Egy csomóan dícsérik a neten, több magyar teszt is elérhető, de árukeresőn meg lehúzós vélemények vannak róla.

    Én egy Pro-10-est vennék, de azonnal dobnám ki róla a gyári párnát. Ha nem cserélhetnék párnát, de a cég fizetné a fejest, akkor az A71-est venném már csak kíváncsiságból is. De azt nem tudom megmondani, hogy alapban melyik jobb a kettő közül.

    ITT van egy összehasonlító teszt, igaz nem az A71-et hasonlítják a Pro-10-eshez, hanem a BT verzióját.

    Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák