Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz Bukk900 #41424 üzenetére

    Én viszont arra bátorítalak, hogy próbáld ki, nekem Soundmagic E30 fülhallgatom van ami nagyon jól szól az áráért, nem is reméltem volna ilyen hangzást. Nomeg akkor legalább lesz tapasztalat ezzel is, persze olvass utána külföldi fórumokon, ott biztos többen vettek/próbáltak már ilyet.

    (#41401) Szinyák: Amiket felsolortál jó ár/érték arányú fejesek, szerintem kényelmesek is, persze eléggé olyanok, mint a fecske és a gólya.
    Még néhány tipp: Takstar Hi-2050, Beyerdynamic DTX-710, DTX-910, Supelux HD681 EVO ehhez adnak is plüss párnát, Superlux HD330, HD660 + Beyerdynamic plüss párna.

    (#41434) Gzula[HUN]: 25k még nem akkora pénz a fejesek világában, hogy hi-tech megoldásokat találjanak ki. Más tekintetben eléggé minőségi anyagúnak tűnt az a fejes, fém részek, szövetborítású kábel, stb. A gumi pánt pedig idővel kinyúlik, mint a nagy AKG-kon is, legalább lehet és könnyű cserálni, javítani. Szerintem.

    (#41419) Dave™: Amazonnal csak az a bajom, hogy nem lehet Pély Pállal fizetni... :\

    (#41432) Tulku: Ezek nem típusok, így nem lehet konkrétan összehasonlítani.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák