Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz zzola #363 üzenetére

    És meghallgattad őket? Ha igen akkor mesélj mik a tapasztalatok?

    Az XB-600 szerintem nem lehet olyan rossz... Az XB-500 utódja. Asszem.

    @schawo:

    Mondjuk az az igazság, hogy ebből az igényesebbeken kívül senki nem vesz észre semmit... Lehet épp ezért sz...tak rá egy idő után. Ugye a 2000-es évek után bejött az mp3. És szép lassan átvette az audió CD helyét. Majd csak az elmúlt pár évben kezd újra feljönni a minőségi tömörítésmentes - illetve lossless - zene.
    De azért eléggé megdöbbentő.

    Amúgy az elektronikus zenével mi a helyzet? Arra gondolok amit 100%-ban géppel vagy max egy szintivel csinálnak? Azok is gányok? Vagy azokról itt nem "illik" beszélni? :B
    Csak azért kérdezem, mert most épp a Tiberian Sun zenéjét hallgatom FLAC-ben és valami brutális. Sokkal nagyobb élmény, mint házimozival vagy mint bármivel amivel eddig hallgattam - kocsinkba egyszer szereltettem egy 130k-s hangcuccot, ott is próbáltam... - .

    @Bodz:

    Elgondolkodtam a folytatáson. :D Ezután az XB-1000-et hallgatnám meg párhuzamosan (felváltva) a D1100-zal. Igen, egy kicsit "fakónak" találom az XB-500-at. V.színűleg a mélytúlsúly miatt. EQ-val kicsit most korrigáltam. És ez a Tiberian Sun zene elég brutál. Ebben nincs sok mély, inkább közép / magas... Hát amolyan misztikus, futurisztikus játékzene... És nagyon komoly. Szóval még nem érzem teljesen hogy gond-e ez a mélytúlsúly. Szal a következő lépés az a két fejes meghallgatása lenne.
    De addig nem akarnék eljutni, hogy már erősítőt kelljen venni a gép mellé. Esetleg egy komolyabb hangkártyát bevállalnék később... De jelenleg a pelenka is sokba kerül... :)

    Picúrom is felpróbálta az XB-500-at. Érdekes módon a noname fejest nem hagyta magán, azt nem tudtam rajta tartani... Ezt meg simán elviselte. Bár fancsali a pofija, de tetszett neki. :) Lehet azért mert csak sz..r minőségű youtube videó ment neki. :)

Új hozzászólás Aktív témák