Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz AkosAkos #355 üzenetére

    Ha nem nagyok az igényeid, akkor:

    Még mindig ragaszkodom a Xonar DX/D1-hez...használtan lenne érdemes venni kb. 10k-ért...
    Ha ilyet nem szeretnél, akkor Xonar DG...ettől lejjebb viszont ne menjünk mert nincs értelme...

    Creative Fatal1ty HS-1000...én ilyet használok jelenleg, game-re nagyon jó, multiban nagyon jól pozicionál, mikrofonja is van...ami a zenei részét illeti: Minél többet hallgatom az Edifier HCS2330-amon a zenét, annál kevésbé van kedvem zenét hallgatni ezen...szinte már-már "sírva" kezdek bele...egynek jó, de nem élmény...

    Esetleg Sennheiser HD202....de ilyen árkategóriában inkább Superlux, habár nem tudom az mennyire jó játékra...semelyiken sincs mikrofon szóval maradna a csiptetős megoldás.

    Szerk.: Ha mindkettőt használtan veszed akkor kb. kijössz a 10e Ft-ból, ettől jobb megoldást játékra szerintem nem igazán találsz ekkora összegből, és a mostanihoz képest így is nagy előrelépés lenne! Tudom mert szintén alaplapi hangkariról, és a panasonicodhoz hasonló kategóriájú sony fejhallgatóról váltottam! :R

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák