Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    Akartam írni egy hosszabb szösszenetet, de a fene egye meg, nem tudom összeszedni a gondolataimat :D Úgyhogy röviden leírom a múlt heti tapasztalatomat a Shure SRH1840-el. Elmentem meghallgatni nagy reményekkel, és utána sokat gondolkoztam rajta, hogy mi a franc legyen. Nagyon úgy éreztem, hogy kell egy audiofil fejhallgató a 840 mellé. A Beyer T70 és a Shure 1840 között vacilláltam, de az 1840 meghallgatása után úgy érzem, hogy egyszerűen nem ér meg nekem 120 ezret + alá DAC az, hogy hetente kétszer elővegyem. Egyszerűen a hallgatott zenéim 98%-a olyan ami a 840-en jobban átjön a populárisabb hangzása miatt. Az 1840 rettentően száraz, lineáris számomra, képtelenség vele pl. egy rockzenét élvezni. Egyre inkább úgy gondolom, hogy a hallgatott zene nagyon komoly határt szab annak, hogy mennyit érdemes a rendszerünkre költeni és feláldozni a zenehallgatást a hifizés oltárán. Aztán persze lehet, hogy csak pont a T70 meg az 1840 ilyen száraz karakter és mondjuk a D7000 tetszene :)
    Eddig egyedül a HD650 tetszett a drágább fülesek közül, de szerintem az sem ér annyit amennyi az új ára most.
    Nektek mi a tapasztalatotok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák