Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Simid #16309 üzenetére

    ES van, de nagyon keves. Lehet, hogy a legnagyobb AMD partnerek (pl. ASRock, Asus, Gigabyte, MSI) mar kaptak egyet-kettot, de nem tart me'g ott a cucc, hogy barki (NDA alatt persze) kaphasson belole. A majus szerintem me'g mukodhet, osszeallhat addigra a cucc, de inkabb a junius az eselyes. A 14 nano sok mindenre magyarazatot adhat(na), de nem csak az okozhatja a keslekedest. Fentebb tobbszor is emlitettem, hogy mekkora kockazat egy teljesen uj platform, legalabbis a Zen kapcsan. Inkabb most szivassa meg magat kicsit az AMD az AM4 platformmal, mint osszel :)

    Es SZVSZ egyaltalan nem tragedia, me'g a vasarlok szempontjabol sem, ha kicsit kesobb jon a BR. Akinek most, hirtelen vennie kell valami jo ar/ertek aranyu desktop konfigot, az vehet Kaverit/Godavarit peldaul, a legujabb FM2+-os alaplapokkal. Arrol egy BR eleve nem igazan lesz ertelmes upgrade utvonal. A Zen meg majd jon valamikor, de arra, mar most felkeszulni, lohalalaban szerintem felesleges. Ha van valakinek egy jofajta Trinity, Richland vagy Kaveri konfigja, az boven raer az upgrade-en gondolkodni osszel vagy telen is. Azoknak lenne csak jo a BR mihamarabbi piaci startja, akik a Zenre elesitenek, valami regi, lassu konfigjuk van, es egyebkent is nagyon erik mar a csere. Nekik kis turelemmel kell me'g lenniuk :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák