Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz #31733248 #111472 üzenetére

    Jade, csak nem néztem meg rendesen, mert úgy emlékeztem ebből nincs más színű (már több éve vettem). Sokszor nem volt rá szükség, de az alatt a pár alkalom alatt nem ázott be. Ugyanakkor ha kicsit át is nedvesedne, nagy baj épp nem lenne, mert ezt mint második réteg húzom magamra, alatta bőr van, így csak az a lényege, hogy a nagy vizet közvetlenül ne az kapja, elvezesse a javát.
    Van egy Oakley dzsekim, amit még 2009-ben vettem a nagy vízen túl, az is olyan volt, hogy szakadó esőben sem ázott át motoron, csak az ujjánál jutott be némi víz, aztán pár év múlva szépen ez a tulajdonsága elmaradt a gyári imoregnalás elvesztésévek, ma már kisebb esőnek sem áll ellen (max akkor nem, ha fujok rá inoregnalót, de már nem használom ilyen célra).

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • duni84

    aktív tag

    válasz #31733248 #111472 üzenetére

    látom, hogy este ugyan megírtam és elküldtem a választ, de itt se híre, se hamva.

    nem titok, hogy 15000mm-es, épp ezért is írtam le, mert ez is egy saját zsebébe becsomagolható mini esődzseki, mint a többi. pár éve vettem budaörsön az outletben 10e forintért, szóval még a családi perselyt sem kellett feltörni a csodáért. csak azért kommenteltem, hogy az egyszeri kezdő ha benéz a topikba, akkor ne azt lássa, hogy "ez a megoldás felejtős" (nyilván szebb-jobb a gyári "motoros" megoldás, de ha az ember hosszabb útra megy, akkor nem visz magával minden cuccot, hanem funkciókat összevon és lám: működhet).

    (#111464) Tamás9x: Helly Hansen Loke a dzseki. az egyetlen hibája, hogy tépőzárak vannak rajta pl patentek helyett, amik kiszedik a cérnákat idővel a varrásokból.

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák