Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz AllTheBest #86361 üzenetére

    Aha, hat szerintem nem, en vadonatuj hengerrel azonnal palyaztam vele, nicasilnak nem nagyon kell ez. :)
    A 40 loerot rettento nehez elerni. Ahhoz kb olyan setup kell, ami azt jelenti, hogy 1000km kent dugattyucsere, mert annyira megvaltoztattad a vezerlest foleg a szivooldalon, hogy hatalmasat billeg a dugattyu, mivel a palastjaba is bele van marva, illetve a henger is hianyzik a kibovitett szivores miatt. Es az sem mindig 40 lo. Inkabb kevesebb.
    A petku dobot nekem is ajanlottak, aztan megharagudott az ember, amikor megkerdeztem, hogy van-e valami fekpadi meressel alatamasztott szam. Kb en voltam a hulye, hogy nem fizettem azonnal 30 ezret egy legendara, mert aki eddig rault ilyen motorra, az erezte hogy jobban megy :D mondom, ez nekem nem eleg info :D
    Viszont lenyeges infot lehagytad. Neked elcsusztatja a kuplungot nagy fordulaton?

    Szerk:
    Marmint a kopolamellak elvekonyodtak, vagy a kosarral volt baj?
    Tipikis jelenseg a huzott RS nel, hogy elcsuszik a kuplung. Viszont ha ebc erositett rugot veszel, a kinyomo "csapagy" fog hazavagodni hamarabb, ami egy darag golyo. Ezert en inkabb ma olajat raktam bele, ami edfig bevalt.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák