Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AllTheBest

    senior tag

    válasz HSM #86346 üzenetére

    Szeptemberben volt egy balesetem a motorral, röviden: bevágtak elém és ráfékeztek én meg nem tudtam megállni, belecsattantam az autó hátuljába, motor eléggé megsérült, kézfejemben 2 csont eltört, mindkét térdem zúzódott.
    Mivel kívülről nem nagyobb a henger, a Polini logót is a membránház alatt van, addig nem látható amíg a henger le nincs szedve :) Egy fossá tört motort meg nem hiszem, hogy fel akarnának dobni padra, hogy lássák hány ló van benne... Még amiatt se büntettek meg, hogy más szín volt a forgalmiban, mint amilyen a motor volt( 1 héttel előtte lett kész a teljes fényezés, ezt a rendőr is látta, szóval nem volt gond).

    Jelenleg még nem tud 45 pacit az enyém, talán nyár végére, a komolyabb kuplungszett elvileg jövő hét végén érkezik, kipuffot meg majd terveztetek petkuval ősszel, karbiból meg már 34mm-es kéri az üzemanyagot, szóval csak meglesz az a 40 paci :D

    A gond azokkal a motorokkal van amik rendszám nélkül vannak használva ötvenesként... Az ilyeneket meg leszarják szerencsére

    Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Új hozzászólás Aktív témák