Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    Nos, csak borús az idő, remélem nem ver el az eső, de egy kört márpedig akkor is megyek.

    Tegnap 1,5 hét után megjött a Bering kesztyűm is, je. Sajnos a régi már elkopott, illetve a piros fekete kevésbé illett a képbe. Fokt motornál le volt akciózva a típus (mint kiderült utolsó darabok..), be is rendeltem egy fekete T12-es méretűt (mivel nem volt már más :D ), de persze a kb. 2XL-es méretnek megfelelő számozású kesztyű qrva nagynak bizonyult, mindegy, visszavették. Maradt az ebay. Így már tudtam h az eggyel kisebb T11-es kell, ezt már a kezemre öntötték. Meglepő, h 7000ft-tal olcsóbb volt a franciáktól megvenni, még az itthoni akciós árhoz képest is, szállítással együtt.

    Jah és ennek örömére még vettem egy laptop szállítására is alkalmas hátizsákot, ami nagyon patent. Egyelőre kipróbálom h ebbe mennyit tudok cuccolni, dobozokat jövőre halasztom.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák