Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz HUN_Sector #50677 üzenetére

    Ízlések és pofonok, nekem tettszenek a case moddingok, mondjuk tényleg nem sokon múlott volna annak az USB-nek a felszabadítása.
    A hűtéshez meg csak megfelelő ház ventik kellenek, nem feltételen lesz baja annak a ramnak...jobb lett volna kisebb méretű tápot választani hogy több friss levegő jöjjön be a front oldal résein, szerintem a proci hűtő oldalról is tud friss levegőt szívni mivel nem követte el azt a hibát hogy TG oldallapot rakjon fel egy ilyen buildhez. Na azzal tényleg kinyírja a procit...mármint akkor is csak a boost órajel lehetőséget.

    Azon kívül na bumm ha 10 fokkal magasabb a hőmérséklete a procinak, mert a VGA által felmelegített levegőt használja, bizonyos szint felett nem jelent akkora problémát, akkora méretű toronyhűtőt választott. Ezt a részt speciel tapasztalatból írom, mert én is hasonlóképp erőszakoltam meg egy micro-ATX házat hogy belerakjam a normal ATX munkaállomás konfigomat. :D
    Perforált oldallappal nincs gond, bár nekem maradt hely elöl ventinek és hozzátartozó valamennyi légrésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák